MAJA Perly

O nás

Koncept MAJA Perly vychází z myšlenky vytvořit značku, která bude reprezentovat styl, eleganci a kvalitu za dostupnou cenu. Naším cílem je nabídnout českým ženám pravé perlové šperky, které si bude moci dovolit každá žena. Tomu odpovídá i naše motto: „Pravé perly pro každou ženu“.

Koncept vznikl jako reakce na aktuální nabídku na českém trhu, kdy jsou v rámci oděvních řetězců a bižuterie nabízeny syntetické nebo skleněné perly, které však nemohou při některých společenských událostech nahradit pravé perly a pro jejich nositelku představují určité faux pas.

Zároveň na českém trhu chybí značka, která by nabízela široké portfolio pravých perlových šperků, pokud jde o barevnost, tvar a velikost perel.

Věříme, že stejně jako dědictví Coco Chanel v podobě malých černých šatů se dnes stalo pravidlem pro každý dámský šatník, tak i šperkovnice českých žen budou obohaceny alespoň o jeden šperk z pravých perel a budou tak nedílnou součástí „malých černých“.

Prodejní místo v Obchodním centrum Arkády Pankrác bylo ukončeno.

Své vysněné perly si nyní můžete objednat v našem eshopu s možností rozvozu po Praze nebo prostřednictvím České pošty. Platba je možná na dobírku nebo bankovním převodem.

 

Děkujeme za Vaši věrnost a že nám pomáháte přinášet českým ženám eleganci v podobě pravých perel.

Vaše Magdaléna Janečková

alias MAJA

MAJA Trading s.r.o.

+420 604 256 211

info@majaperly.cz

www.majaperly.cz